درخواست پذیرش برای تیمهای استارتاپی

اگر طرح استارتاپی در یکی از حوزه های بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست، انرژی یا آموزش دارید، با تکمیل فرم پذیرش اولیه، خلاصه ایده خود را ارسال نمایید تا وارد فرایند داوری این مرکز شوید. لازم بذکر است این مرکز سه بار در سال داوری طرحهای دریافتی برای سه دوره پذیرش انجام میدهد. دوره اول در ابتدای بهار، دوره دوم در اواخر تابستان و دوره سوم در اواخر پاییز هر سال برگزار میگردد.


فرم پذیرش اولیه

درخواست کارآموزی در تیمهای استارتاپ مستقر در مرکز

علاقمندان به کارآموزی در تیم های مستقر د مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر با تکمیل فرم کارآموزی درخواست خود را ارسال نمایند. تخصص های مورد نیاز تیمهای استارتاپی عبارت است از : برنامه نویسی، تولید محتوا، بازاریابی، تحلیل داده، طراحی گرافیکی، کارهای اجرایی، کارهای پشتیبانی، تحقیق و توسعه، متخصص شبکه های اجتماعی.


فرم کارآموزی

درخواست بازدید از مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر

در صورتی که تمایل به بازدید از مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر را دارید، فرم بازدید را تکمیل نمایید یا از طریق ایمیل هدف از بازدید، اسامی بازدیدکنندگان را ارسال نمایید.
info@samsung-aut-tech.com


درخواست بازدید

درخواست همکاری به عنوان مدرس یا مشاور در مرکز

در صورتی که در یک از حوزه های آموزشی مورد نیاز استارتاپها تخصص دارید و تمایل دارید بعنوان مدرس یا مشاور با مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر همکاری داشته باشید، فرم همکاری را تکمیل و ارسال نمایید.


فرم همکاری

درخواست کار داوطلبی در مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر

علاقمندان به فعالیت داوطلبانه در مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر می توانند از طریق تکمیل فرم درخواست خود را ارسال نمایند. تخصص های مورد نیاز عبارتند از: طراحی گرافیکی، تولید محتوای ویدیوی، کارهای اجرایی


فرم داوطلبی