مجموعه وبینارهای با همدلی برای راهکارافرینی

مجموعه وبینارهای همدلی با راهکارآفرینی

مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر Samsung AUT Tech Center سکوی راهکارآفرینی و میزبان استارتاپ هایی است که می خواهند راهکارهایی برای حل یا تسهیل مشکلات جامعه بیافرینند. این مرکز کار خود را از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ با حمایت واحد شهروند شرکتی سامسونگ گلف الکترونیکس و معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیرآغاز کرده است. هدف این مرکز، حمایت از استارتاپ های فعال در حوزه های بهداشت و سلامت، آب ومحیط زیست، انرژی و آموزش است. این مرکز، مجموعه وبینارهای تخصصی با همدلی برای راهکارافرینی را برای حمایت از ایده های خلاق و تیم های استارتاپی تدوین کرده است.

#باهمدلی_برای_راهکار_آفرینی

مبانی سئو

سئو یا بهینه سازی سایت، مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغيير استراتژيک وب سايت‌هاست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو می‌پردازد. نيازمند دانش زياد و صبر است.

لینک ثبت نام

بازاریابی دیجیتال | Digital Marketing

راه اندازی یک استارت‌آپ با رویا‌پردازی، تقلید یا الگوبرداری و یا توجه به رقبا صورت نمی‌گیرد بلکه نیازمند تحقیق و شناخت بازار می‌‌باشد. اقداماتی هست که پرداختن به آن‌ها قبل از شروع یک استارت‌آپ ضروری است.

بازپخش وبینار

استارتاپ ناب | Lean Startup

آشنایی با مفاهیم اولیه استارت‌آپ‌ها، اکوسیستم استارت‌آپی در ایران، مراحل استاندارد پرورش ایده برای رسیدن به محصول و اکوسیستم مالی استارت‌آپ ها در ایران مباحثی هستند که در این وبینار مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

باز پخش وبینار

بوم ناب | Lean Canvas

پس از آشنایی با مفاهیم اولیه استارت‌آپ‌ها، در این وبینار مباحثی مانند مسیر توسعه، تامین مالی، ساختار مناسب تیم‌ها و بخش‌های مختلف بوم ناب تشریح و با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

باز پخش وبینار

اعتبارسنجی ایده تا محصول | Validation

اعتبار سنجی از مهم‌ترین مراحل توسعه استارت‌آپ‌ها به شمار می‌آید که در این وبینار علاوه بر بررسی و معرفی روش‌ها و ابزارهای اعتبار سنجی ایده و محصول، در خصوص مفهوم حداقل محصول پذیرفتنی (MVP) مطالبی ارائه خواهد شد.

بازپخش

تیم سازی | Team Building

مرحله تیم سازی برای استارتاپ ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این وبینار مباحثی چون چالش‌های تیم استارت‌آپ، فرهنگ و ارزش‌های اصلی تیم و انگیزه‌سازی در تیم، مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

باز پخش

 


استراتژی بازاریابی1|Marketing Strategy1

موضوع این وبینار استراتژی بازاریابی است که مسیر اجرایی همه‌ی اهداف بازاریابی شما را در قالب یک برنامه کلی قابل فهم، با هدف بالا بردن بازدهی بودجه بازاریابی‌تان، با بهتر هدف قرار دادن مخاطبان خلاصه می‌کند.

باز پخش

استراتژی بازاریابی2|Marketing Strategy2

موضوع این وبینار استراتژی بازاریابی است که مسیر اجرایی همه‌ی اهداف بازاریابی شما را در قالب یک برنامه کلی قابل فهم، با هدف بالا بردن بازدهی بودجه بازاریابی‌تان، با بهتر هدف قرار دادن مخاطبان خلاصه می‌کند.

بازپخش